Skip to content

BTA-s töötamise eelised

Julge ühineda BTA-ga, sest saame pakkuda palju hüvesid, et saaksime tõsta Teie, Teie pere ja ühiskonna heaolu!

Usaldusväärsus

Kuulumine Vienna Insurance Groupi annab BTAle rahalise kindluse ja usaldusväärsuse. See võimaldab meil olla üks suurimaid kindlustusseltse Balti riikides. Hoolimata kohalikust päritolust on BTA juba alates 2016. aastast täielikult Vienna Insurance Groupi (VIG) omanduses ning naudib suure rahvusvahelise ettevõtte eeliseid, koostööd ja pädevust.

Uuenduslik koolitusplatvorm koostöös VIG - Masterplaniga

Juhatuse uudised ja BTA KPI kvartaliaruanne

Turuliider

Oleme Balti riikides ja VIGis juhtiv turuosaline peaaegu kõigis kindlustusliikides tänu oma pädevatele ja ambitsioonikatele töötajate, kes tagavad kiire ja toetava klienditeeninduse.

Allahindlused kindlustustoodetele

Meie kultuur

BTAs ei ole kunagi igav. Meeskond on motiveeritud ja meil on palju vabadust viia ideid ellu projektides osalemise või protsesside täiustamise kaudu. Päevad on täis uudsust ja väljakutseid ning tänu suurepärasele meeskonnavaimule ja kiirele otsuste langetamisele leiame alati lahenduse. Me jätkame kasvamist, nii et kõik ei ole veel täiuslik, kuid õpime, kuidas vigu aktsepteerida ja olla teistest ees.

Karjääri- ja arenguvõimalused

Sealhulgas rahvusvaheline karjääriarendus

Suvine tööaeg

Lühem reede juuni-august

Töötaja tööle soovitamise programm

Boonused

Võimalus teha kaugtööd

Emotsionaalne töökeskkond

Kiire tempoga keskkonnas töötamine ei ole kunagi lihtne. Kuid sõbralikud ja toetavad meeskonnaliikmed, positiivne vaim ja energia ning igasugused üritused ja meeskonna arendamisega seotud tegevused teevad BTAst atraktiivse ja tuntud tööandja.

Meeskonnaüritused

Ravikindlustus

Tasustatud vaba päev sünnipäeval

Erinevad üritused ja kingitused töötajate lastele

Töötajate isiklike tähtsate sündmuste tähistamine

Sünnipäevad, magistrikraadi välja teenimine, abiellumine, lapse sünd jne

Eesmärgipärasus

BTA hoolib ühiskonnast. Ettevõte on turul olnud üle 20 aasta, aidates oma klientidel teha vastutamine lihtsamaks, pakkudes mugavaid, konkurentsivõimelisi ja uuenduslikke kindlustuslahendusi. Lisaks on ettevõte tuntud oma sotsiaalsete algatuste poolest, mis toovad kasu neile, kes seda kõige rohkem vajavad.

Sotsiaalse vastutuse projektid nagu Talgupäevad, jne

Paberivaba asjaajamine

Kliendikesksus

Oleme siin selleks, et teha vastutamine lihtsamaks ning parim viis seda tõestada on pakkuda kiiret ja toetavat klienditeenindust ning olla ebatavalistes olukordades valmis kompromissideks.

Põhjalikud koolitused klienditeenindajatele

Füüsiline töökeskkond

BTAs ei tähenda produktiivsus mitte ainult oma eesmärkide saavutamist, vaid ka võimalust nautida moodsat kontorit, uuenduslikku tehnikat ja süsteeme.

Mobiiltelefoni arvete tasumine

Kütusekompensatsioon

Moderne kontor

Firmaauto (ärivajaduste jaoks tööajal)

Takso (ärikohtumiste ja asjaajamiste jaoks)