Skip to content

Meist

BTA loodi väikese ja sõltumatu kindlustusseltsina aastal 1993 ning on nüüdseks kasvanud rahvusvaheliseks turuosaliseks, kus töötab enam kui 1000 kindlustusspetsialisti ja millel on tugev turupositsioon Leedus, Lätis ja Eestis.

Kogenud meeskonna juhtimisel pakub BTA uuenduslikke digilahendusi ja lähenemisviise kõikides tegevusvaldkondades. BTA ühendab energia, enesekindluse ja dünaamilise vaimu Vienna Insurance Groupi rohkem kui sajandi pikkuse kogemusega ning paistab silma oma paindlikkuse, klienditeeninduse ja uute lahenduste poolest, mis on saadaval kõigile ja kõikjal.

BTA Eesti on tugev ja stabiilne kindlustusselts, mille meeskond suhtub kirglikult oma kliendi vastutuse lihtsustamisesse.

BTA väärtused

Lähedus

Me oleme Balti riikides klientide jaoks ööpäev ringi kõikides kanalites kättesaadavad, et pakkuda lihtsat ja kiiret klienditeenindust

Inimlikkus

Me räägime lihtsas, inimlikkuse keeles. BTA tooted on personaalsed – pakume individuaalset lähenemist ja lahendusi

Usaldusväärsus

Usaldusväärsuse aitavad tagada meie valdkondlikud kogemused ja arenemisvõime. VIG toel tegutsev BTA on usaldusväärne partner vastutustundlike otsuste tegemisel

BTA strateegia ajendid

Usaldusväärsus

Kuulumine Vienna Insurance Groupi annab BTAle rahalise kindluse ja usaldusväärsuse. See võimaldab meil olla üks suurimaid kindlustusseltse Balti riikides.

Turuliider

Oleme Balti riikides ja VIGis juhtiv turuosaline peaaegu kõigis kindlustusliikides tänu oma pädevatele ja ambitsioonikatele töötajate, kes tagavad kiire ja toetava klienditeeninduse.

Meie kultuur

BTAs ei ole kunagi igav. Meeskond on motiveeritud ja meil on palju vabadust viia ideid ellu projektides osalemise või protsesside täiustamise kaudu.

Eesmärgipärasus

BTA hoolib ühiskonnast. Ettevõte on turul olnud üle 20 aasta, aidates oma klientidel teha vastutamine lihtsamaks, pakkudes mugavaid, konkurentsivõimelisi ja uuenduslikke kindlustuslahendusi.

Emotsionaalne töökeskkond

Kiire tempoga keskkonnas töötamine ei ole kunagi lihtne. Kuid sõbralikud ja toetavad meeskonnaliikmed, positiivne vaim ja energia ning igasugused üritused ja meeskonna arendamisega seotud tegevused teevad BTAst atraktiivse ja tuntud tööandja.

Kliendikesksus

Oleme siin selleks, et teha vastutamine lihtsamaks ning parim viis seda tõestada on pakkuda kiiret ja toetavat klienditeenindust ning olla ebatavalistes olukordades valmis kompromissideks.

Füüsiline töökeskkond

BTAs ei tähenda produktiivsus mitte ainult oma eesmärkide saavutamist, vaid ka võimalust nautida moodsat kontorit, uuenduslikku tehnikat ja süsteeme.

Vabad töökohad

6 jobs

Muud

Baltic Marketing and Communications Director
Hybrid
  • Rīga, Rīga, Läti
  • Tallinn, Harjumaa, Eesti
  • Vilnius, Klaipėdos apskritis, Leedu
+2 more
Head of Process Management (LEAN)
Hybrid
  • Rīga, Rīga, Läti
  • Tallinn, Harjumaa, Eesti
  • Vilnius, Klaipėdos apskritis, Leedu
+2 more