Pereiti prie turinio

Praktikantai – mūsų komandos dalis!

Kasmet prie BTA komandos prisijungia studentai, kurie įgytas žinias verčia praktika Administraciniame, Marketingo, Žmogiškųjų išteklių valdymo, Finansų, IT, Klientų aptarnavimo, BI vystymo, Žalų reguliavimo, Draudimo rizikų valdymo bei Pardavimų strategijos ir palaikymo komandose.

Kiekvienas praktikantas gilina žinias jį dominančioje srityje, todėl Tau patikėsime svarbias ir įdomias užduotis, kurios visapusiškai atspindės tavo pasirinktą profesiją.

BTA vadovaujasi įmonės „be popieriaus“ strategija. Šiame biure rasi mažai popierinių dokumentų ir turėsi galimybę sužinoti, kaip veikia įmonė, kuri sparčiai skaitmenizuoja savo procesus.

Po praktikos BTA

Galėsi įgyti patirties didelėje ir stabilioje draudimo bendrovėje, kuri siekia išsikeltų tikslų.

Praktiką atlikau Užsienio žalų reguliavimo skyriuje. Man sekėsi puikiai, su gautomis užduotimis susitvarkyti man pavyko labai gerai. Jokių sunkumų nepajutau, nes Užsienio žalų skyriaus komanda mane labai draugiškai priėmė, kilus klausimams visada atkreipdavo dėmesį, skatino pasitikėti savimi. Ypatingai dėkoju šio skyriaus vadovei – Boženai. Ji atkreipė dėmesį į mano norą tobulinti anglų kalbos žinias, pasiūlė dėstytoją. BTA kolektyvas yra labai draugiškas. Praktikos metu įgijau žinių apie užsienio žalų reguliavimo ypatumus. Įsitikinau, jog tikrai noriu dirbti draudimo srityje.“

Irina, Vilniaus kolegija.

"Patirtį Verslo klientų skyriuje vertinu iš tiesų labai gerai. Teko pasiklausyti kaip atliekami šalti pokalbiai, taip pat sužinojau apie vidaus taisykles: aprangos reikalavimus, taisykles, konfidencialumą ir dar kitokių įvairių taisyklių."

Lukas, Klaipėdos turizmo mokykla.

"Praktiką atlikau programinės įrangos vystymo skyriuje. Man, kaip studijuojančiam informacines technologijas, buvo svarbu įgyti patirties taikant informacines technologijas praktiškai ir BTA suteikė tam puikią galimybę. Praktikos metu man sekėsigerai, esu dėkingas kolegoms ir skyriaus vadovui Konstantin už suteiktas žinias ir už visokeriopą pagalbą sprendžiant užduotis - su tokiu kolektyvu visos užduotys pasirodė įveikiamos. Atlikęs praktiką, gavau pasiūlymą įsidarbinti ir šia galimybe pasinaudojau ir dėl to labai džiaugiuosi." 

Titas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

"Labai džiaugiuosi, kad pastaruoju metu Lietuvos įmonės vis dažniau siūlo įvairias praktikas taip padėdamos jaunimui integruotis į darbo rinką ir atrasti save. Esu dėkinga suteikta galimybe atlikti savanorišką praktiką BTA įmonėje, Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriuje. Tai yra puiki investicija į ateitį - dirbdama įmonėje įgavau ne tik patirties HR srityje, bet ir turėjau galimybę pajusti darbo ofise atmosferą, išeiti iš savo komforto zonos ir prisiimti atsakomybes. Nors pagrinde praktikavausi HR skyriuje, turėjau galimybę prisidėti ir prie marketingo darbo. Be abejonės tokia patirtis praverčia vėliau kandidatuojant į rimtesnes darbo pozicijas ir patraukliai atrodo CV. Mano nuomone praktikos metu per daug neįpareigojama ir lanksčiai žiūrima į studentų lūkesčius. Svarbiausia - noras ir iniciatyva, o BTA kolektyvas visada draugiškas ir noriai ištiesiantis pagalbos ranką. Taigi, pasinaudojus duotomis galimybėmis galima įgyti tikrai daug naudingos patirties bei geriau suprasti savo silpnąsias ir stipriąsias puses. Kviečiu pasinaudoti galimybe ir atlikti praktiką vienoje iš BTA siūlomų sričių!"

Emilija, Vilniaus universitetas.

"Kalbant apie praktiką, tai manyčiau, kad patirtis puiki. Susipažinau su vidine tvarka, pajutau rūpestį. Pradžioj atėjus į BTA išvis buvo neaišku ar galėsiu dirbti su "Iris", tačiau pradėjus gilintis ir įdėjus šiek tiek pastangų viskas pasidarė įmanoma. :) Aišku, dirbant su ekrano skaitymo progama, užduotys vykdosi lėčiau, tačiau laikui bėgant, tai nebesudarytų didelio skirtumo. Pradėjus praktiką, Klientų aptarnavimo skyriuje, susipažinau su tikrai puikiais kolegomis, kurie visada esant reikalui ištiesdavo pagalbos ranką. Tikiuosi, kad BTA ir toliau tobulės ir bus vienas geidžiamiausių darbdavių Lietuvoje. :) "

Ričardas, Vilniaus kolegija.

3 žingsniai ir tu jau BTA praktikantas!

Aplikuok ir realizuok save

Atsiųsk savo CV bei, kur ir kada norėtum atlikti praktiką.

Ateik ir pamatyk

Dalyvauk pokalbyje, kurio metu susipažinsi su savo būsimu vadovu ir aptarsi pagrindines užduotis.

Gauk atsakymą

Įvertinsime, ar galime pasiūlyti praktiką pasirinktame departamente tavo norimu laiku (mums svarbu, kad galėtume Tau skirti pakankamai laiko). Duosime atsakymą ASAP.

Praktikos galimybės

 Kiekvienas klausimas – svarbus! Užduok klausimą, o mes mielai į jį atsakysime: karjera@bta.lt

Bendradarbiavimas su universitetais

BTA vertina drąsą bei motyvaciją tobulėti. Siekdami prisidėti prie studentų tobulėjimo, mes esame patikimi daugelio švietimo įstaigų partneriai.

Mes dalyvaujame Karjerų dienose

Mes dalyvaujame Karjerų dienose

Sužinok daugiau apie gyvenimą BTA mūsų Instagram @bta_draudimas ir Facebook @btaLietuva paskyrose.