Pereiti prie turinio

BTA gali susibendrauti su kolegomis iš daugiau nei 100 skirtingų pozicijų!

Mums svarbus Tvarumas

ISO sertifikatas

Tęsdama savo įsipareigojimą siekti tvarumo ir mažinti klimato kaitą, BTA buvo sertifikuota pagal tarptautinius standartus ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015.

Biuro be popieriaus koncepcija

Saugant aplinką, visi vidaus dokumentai saugomi tik skaitmenine forma ir pasirašomi saugiu elektroniniu parašu.

Darbas administraciniuose departamentuose

BTA turi stiprią profesionalų komandą, kuri rūpinasi ne tik išoriniais klientais, bet ir vidiniais klientais - darbuotojais, jų profesiniais poreikiais ir gerove. BTA gali tobulinti savo vidinės ir išorinės komunikacijos įgūdžius Marketingo ir viešųjų ryšių skyriuje, spręsti personalo klausimus Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriuje, dirbti su įmonės viešaisiais pirkimais ir dokumentų tvarkymu, rūpintis mūsų biuro priežiūra, vystyti tvarumo iniciatyvas kartu su Administracijos skyriaus kolegomis, spręsti teisinius ir sutarčių klausimus Teisės skyriuje arba tobulinti vidaus procesus su Kokybės skyriaus specialistais - galimybių yra labai daug!

BTA HR komandą sudaro itin nuostabūs ir įdomūs žmonės. Čia atsiveria galimybė bendrauti su kolegomis, kurie dalinasi bendrais tikslais ir vertybėmis. Mano komanda vykdo ne tik įprastas personalo administravimo, pritraukimo ir ugdymo užduotis, tačiau papildomai prisideda prie įvairių įmonės procesų ir pokyčių įgyvendinimo. BTA HR komandoje tvyro dinamiška ir įkvepianti darbo aplinka. Mes dirbame su įvairiais projektai, kurie leidžia mums kurti naujoves ir plėtoti mūsų veiklą. Tai apima modernią internetinę mokymosi platformą, skaitmeninį atrankos procesą ir darbuotojų komunikacijos ir aptarnavimo portalą. Niekada nėra nuobodu, nes kiekvieną dieną laukia nauji iššūkiai, pažintys ir galimybės įgyvendinti neįprastas idėjas. Prisijungiant prie BTA HR komandos, prisijungsite prie draugiškos ir motyvuojančios aplinkos, kurioje galėsite įgyvendinti savo potencialą ir tapti savo srities profesionalu.

Jevgenija Krikščiūnė, Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vadovė

Įdomūs faktai apie Pardavimus

30+

BTA klientams siūlome platų draudimo paslaugų spektrą.

606 000

BTA apdraudžia, rūpinasi ir teikia tinkamiausius draudimo sprendimus įvairiems klientams.

65%

Daugiau nei pusė BTA darbuotojų dirba pardavimų komandose ir rūpinasi, kad mūsų klientai gautų geriausius pasiūlymus.

Darbas Pardavimuose

Pardavimų komanda yra viena didžiausių ir dinamiškiausių BTA, kurioje dirba tiek žmonės, neturintys draudimo ar pardavimo patirties, tiek profesionalūs specialistai, siekiantys aukštų tikslų. Darbas pardavimų srityje - tai bendravimas su esamais BTA klientais ir naujų klientų pritraukimas, nes mums svarbu kiekvienam pasiūlyti geriausią draudimo sprendimą! Aptarnaujame tiek juridinius, tiek privačius klientus, taip pat dirbame su tarpininkais. Jei pasirinksite darbą pardavimų srityje, turėsite galimybę dirbti BTA pagrindiniame biure, viename iš mūsų pardavimo padalinių Vilniuje arba betkuriame kitame Lietuvos mieste.

Nuotolinių pardavimų skyriui rūpi kiekvienas klientas, norime, kad užmegzta kelionė su juo truktų ilgai, kad kiekvienam būtų pasiūlytas geriausias BTA produktas ir klientas būtų saugus po pokalbio su mumis! Naujai prisijungiančiam komandos nariui visada pažadu – geranorišką, linksmą, motyvuojantį ir pagalbos ranką ištiesiantį kolektyvą. Mane pačią darbe motyvuoja komanda, jos rezultatai, kiekviena įdomi ir skirtinga darbo diena!

Aurelija Žilinskė, Nuotolinių pardavimų skyriaus vadovė

Verslo klientų departamentas kuria abipusiu pasitikėjimu grindžiamus ilgalaikius ir tvarius santykius su Lietuvos įmonėmis. Įvairių draudimo produktų pagalba, padedame verslui jaustis saugiai vykdant savo veiklą. Dirbant B2B segmente labai svarbu suprasti verslo specifikas, rasti sprendimus būtent tai veiklos sričiai, kuria užsiima mūsų klientas. Verslo klientų vadybininkų komandą sudaro draudimo srities profesionalai, gebantys nuosekliai įvertinti kiekvieno kliento poreikius ir, pritaikant savo turimą patirtį, rasti geriausius sprendimus. Jeigu esi drąsus, komunikabilus bei nori įgyti žinių verslo draudimų srityje, kurias galėsi pritaikyti praktikoje – mes tau padėsime tapti B2B sektoriaus pardavimų profesionalu!

Artur Kisiel, Verslo klientų departamento direktorius

Mūsų visų tikslas ir pareiga yra vykdyti planus - mano mėgstamas posakis. Esam komanda, kuri turi aiškius tikslus ir nuosekliai jų siekia. Pasitikim savimi ir komanda, kurioje esame. Mokam ir dirbti, ir linksmintis - tai labai svarbu palaikant komandos dvasią. Kiekvienas Vakarų regiono komandos narys yra svarbus ir randa savo vietą draudimo pasaulyje. Dirbant vadovaujamės pagrindiniu principu - mums rūpi kiekvienas klientas ir individualūs jo poreikiai. 

Gytenis Balčiūnas, Vakarų regiono direktorius

BTA daugiausia dėmesio skiria skaitmenizacijai ir inovacijoms

Sveikatos draudimo programėlė

Draudimas išmaniuoju telefonu - patogiau ir saugiau nei įprasta kortelė! Visa informacija yra vienoje vietoje, o pateikti pretenziją užtrunka tik 21 sekundę.

E-med nuotolinės gydytojų konsultacijos

Dabar galite susisiekti su gydytoju nuotoliniu būdu naudodamiesi BTA sveikatos draudimo programėle.

DriveX

Buvome vieni pirmųjų draudimo versle, pasiūlę klientams galimybę nufotografuoti savo automobilį prieš įsigyjant KASKO - nereikėjo asmeniškai vykti į BTA.

IT departamentas

BTA Informacinių technologijų komandoje turėsi galimybę dirbti kartu su dešimtimis IT specialistų, kurie kuria ir prižiūri bendrovės informacines sistemas ir techninius sprendimus. Tavo kasdienis darbas bus dinamiškas, suteikiantis galimybę profesionaliai tobulėti sparčiai besivystančioje ir iššūkių kupinoje aplinkoje. Dirbant BTA, įgysi vertingų įgūdžių konkurencingoje verslo aplinkoje ir prisidėsi prie draudimo sprendimų kūrimo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei dalyvausi tarptautiniuose "Vienna Insurance Group" IT projektuose.

Informacinės technologijos (IT) prisiliečia prie kiekvieno įmonės proceso, todėl yra viena įdomiausių sričių pasaulyje. Darbas IT departamente apima ne tik žinių gilinimą informacinių technologijų srityje, bet ir kasdienį tobulėjimą tokiose srityse, kaip: pardavimai, žalų administravimas, buhalterinė apskaita, teisiniai aspektai, produkto kūrimo spendimai bei kitos sritys. Kasdien, sprendžiant saugumo, technologiškumo bei inovacijų klausimus, susiduriame su iššūkiais, todėl komandoje tvyro palaikymo bei supratingumo atmosfera.

Konstantin Serov, Programinės įrangos vystymo skyriaus vadovas

Įdomūs faktai apie BTA Žalų reguliavimą

69

Žalų reguliavimo departamente dirba 69 darbuotojai, kurie užtikrina sklandų žalų apdorojimo procesą.

126 304

2022 m. gavome 126 304 žalų bylų

218 million

Praėjusiais metais išmokėjome 136 mln. eurų draudimo išmokų.

Darbas Žalų reguliavimo departamente

Draugiški kolegos, patogi darbo vieta ir dinamiškas ritmas - tokia yra BTA Žalų reguliavimo departamento kasdienybė.Nagrinėjant žalų bylas, visada turėsi galimybę tiek priimti greitus ir paprastus sprendimus, tiek prisidėti prie neįprastų situacijų nagrinėjimo. Vertiname žmogišką požiūrį ir visos paros prieinamumą savo klientams.

Kiekvienas norime surasti patikimą partnerį, kuriuo galėtume pasitikėti, kuris mus vertintų ir suteiktų galimybę tobulėti. BTA ir yra toks partneris. Užsienio draudimo žalų skyrius - tai bendraminčių Komanda, kuriems patinka tobulinti savo žinias ir ugdyti kompetencijas Europos rinkoje. Mūsų komandoje skatinamas profesinis augimas, o joje esantys profesionalai didžiuojasi tiek įmone, tiek savimi.

Božena Svikščiūtė, Užsienio draudimo žalų skyriaus vadovė

Žalų reguliavimo departamento specialistai užtikrina, kad kiekvienas BTA klientas po įvykio gautų greitą ir teisingą sprendimą. Klientų aptarnavimo skyriaus dėka, esame prieinami klientams tada, kada kyla neaiškumų dėl draudimo sutarties arba įvykus tam tikrai nelaimei. Būdami lengvai pasiekiami, mes puosėlėjame pagrindines BTA vertybes - Žmogiškumą, Prieinamumą ir Patikimumą. Jei patinka bendrauti su žmonėmis, nori dirbti įdomų ir prasimingą darbą bendraminčių komandoje – prisijunk prie mūsų!

Karolis Daujotas, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas

Ar žinojai, jog BTA draudžia:

Vilniaus Rotušė ir fortepijonas

2022 metais BTA apdraudė Vilniaus Rotušę ir joje esantį aukščiausios klasės fortepijoną STEINWAY & SONS.

Oro balionai

BTA yra viena iš nedaugelio Lietuvos draudimo rinkos dalyvių, kuri draudžia oro balionus. Galime teigti, kad esame vieni iš labiausiai patyrusių aviacijos rizikos draudikų Lietuvoje.

Pasėliai

BTA yra pasėlių draudimo rinkos lyderė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį. Negalime nuspėti orų, tačiau apdrausdami laukus galime juos apsaugoti. Kasmet klientai įrodo savo pasitikėjimą atnaujindami pasėlių draudimo polisus.

Parama Ukrainos gyventojams

BTA draudimas 2021 metais nuo kovo mėnesio nemokamai apdraudė 730 būstų (įskaitant namuose esančių daiktų bei civilinės atsakomybės draudimą), kuriuose apsigyveno pabėgėliai iš Ukrainos.

Darbas Rizikos vertinimo departamente

Siekdami užtikrinti, kad BTA klientai gautų geriausią pasiūlymą, produktų specialistai ir draudėjai įvertina klientų poreikius, įvairių rizikų dažnumą ir numatomus kaštus. Nustatoma kaina ir sukuriamas produktas, kuriuo galime didžiuotis ir drąsiai siūlyti klientui.

Mano ir komandos nuomonė sutampa – didžiausias privalumas pas mus dirbti yra laisvė ir galimybė tiesiogiai prisidėti prie įmonės finansinio rezultato. Penki vadovai ir daugiau nei dvidešimt savo srities profesionalų pasiruošę pasidalinti savo patirtimi ir kasdien padėti spręsti iškilusias problemas. Rizikos vertintojo darbas skamba paprastai – surinkti kuo daugiau informacijos apie potencialų klientą ir jo poreikius, pateikti atitinkamą pasiūlymą. Kiekvienas klientas yra unikalus, o jam siūlomas sprendimas - individualus, todėl šiame darbe reikia nemažai kūrybiškumo.

Gediminas Radavičius, Draudimo rizikų valdymo departamento direktorius

Įdomūs faktai apie Finansų departament

Iki 21 metų

Finansų departamento darbuotojų stažas siekia nuo 3 iki 21 metų BTA!

5 pozicijos

Finansų departamente yra Apskaitos Skyrius, kuris jungia 22 žmones su 5 skirtingų rūšių pozicijomis.

Darbas Finansų departamente

Draudimo bendrovės kasdienis gyvenimas neįsivaizduojamas be įvairių finansinių skaičiavimų, kuriais grindžiamas mūsų verslas. BTA galite išbandyti savo jėgas Finansų departamente ir Apskaitos skyriuje, specializuotis tokiose srityse, kaip perdraudimas, ir pasiekti aukščiausią "Excel" meistriškumo lygį.

Mūsų skyriaus tikslas – sklandus bendradarbiavimas su partneriais draudimo sutarčių apskaitos klausimais. Siekis optimizuoti kasdienius apskaitos procesus, kurie padėtų taupyti laiką bei resursus. Dirbti apskaitos komandoje reiškia būti su kolegomis, kurie kasdien vadovaujasi atvirumo, paprastumo, rūpestingumo principais. Tai reiškia augti ir kurti kartu su BTA!

Inga Simanavičienė, Apskaitos skyriaus vadovė