Pāriet uz saturu

BTA kolēģi strādā vairāk nekā 100 dažādos amatos - atrodi savējo un pievienojies!

Mums ir svarīga ilgtspēja

15 000

Tieši tik koku mēs iestādījām BTA ilgtspējas mežā.

ISO sertifikāti

Turpinot rūpēties par ilgtspēju un klimata negatīvo izmaiņu samazināšanu, BTA ir saņēmis sertifikātus par starptautisko standartu ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 ieviešanu un uzturēšanu.

Bezpapīra koncepts

Saudzējot dabu, visi iekšējās aprites dokumenti tiek uzturēti tikai digitālā veidā un parakstīti ar elektroniski drošu e-parakstu.

Zaļā biroja sertifikāts

Šis sertifikāts apliecina, ka BTA ievieš efektīvus un konkrētus pasākumus, lai mazinātu uzņēmējdarbības ietekmi uz vidi.

Darbs administratīvajās struktūrvienībās

BTA ir spēcīga profesionāļu komanda, kurā strādā speciālisti, kas rūpējas ne tikai par ārējiem klientiem, bet arī par mūsu iekšējo klientu – pašu darbinieku, viņa profesionālajam vajadzībām un labsajūtu. BTA Tu vari pilnveidot savas prasmes iekšējā un ārējā komunikācijā Mārketinga departamentā, strādāt ar personāla jautājumiem Personāla vadības departamentā, darboties ar uzņēmuma iepirkumiem un dokumentu vadību, rūpēties par mūsu biroju un attīstīt “zaļo” domāšanu vai strādāt pie ilgtspējas vīzijas kopā ar Administratīvā departamenta kolēģiem, gatavot līgumprojektus Juridiskajā departamentā, vai uzlabot uzņēmuma iekšējos procesus kopā ar Kvalitātes speciālistiem – iespēju ir tieši tik daudz un vēl vairāk!

BTA strādā visforšākie kolēģi!

Personāla vadības departamenta kolēģi nereti ir vēstneši dažādiem pārmaiņu procesiem arī uzņēmuma iekšienē, un es ar lepnumu varu teikt, ka mēs esam vērsti uz attīstību, atbalstu un BTA vērtības – pieejamība, cilvēcība un uzticamība – ir arī mūsējās.

Paralēli ikdienas pienākumiem mēs strādājam pie dažādiem attīstības projektiem, piemēram, nodrošinām mūsdienīgu online mācību platformu, digitālu atlases procesu, portālu darbinieku apkalpošanai un tālākie attīstības plāni mums ir lieli. Garantējam, ka pie mums nekad nav garlaicīgi!

Vadot intervijas, topošie BTA darbinieki bieži man jautā, kas mani pašu motivē darbam BTA un es katru reizi ar prieku un pārliecību atbildu, ka tie ir mani kolēģi. Neatņemama BTA sastāvdaļa arī ir sadarbība un atbalsts, un nemitīgā attīstība, temps un dinamika, kas ļauj augt katram no mums.

Ivonna Baumane, Personāla vadītāja

Interesanti fakti par pārdošanu

30 +

Mēs piedāvājam daudz un dažādus apdrošināšanas pakalpojumus BTA klientiem.

606 000

BTA apdrošina, rūpējas un sniedz vispiemērotākos apdrošināšanas risinājumus plašam skaitam klientu.

48%

Gandrīz vai puse no BTA darbiniekiem strādā pārdošanas komandās un rūpējas, lai līdz mūsu klientiem nonāk vislabākie piedāvājumi.

Darbs pārdošanā

Pārdošanas komanda ir viena no lielākajām un dinamiskākajām BTA komandām, un šeit augstus mērķus sasniedz gan cilvēki bez iepriekšējas pieredzes apdrošināšanā vai pārdošanā, gan sevi jau pierādījuši profesionāļi. Strādāt pārdošanā nozīmē komunicēt ar BTA esošajiem klientiem, kā arī piesaistīt jaunus klientus, jo mums ir svarīgi, katram piedāvāt vislabāko apdrošināšanas risinājumu! Mēs apkalpojam gan juridiskus klientus, gan fiziskas personas, kā arī sadarbojamies ar starpniekiem. Izvēloties darbu pārdošanā, Tev ir iespēja strādāt BTA centrālajā birojā vai kādā no pārdošanas punktiem Rīgā vai reģionos.

Pārdošana ir visforšākais darbs pasaulē! 

Es lepojos ar BTA pārdevēju neatlaidību un mērķtiecību, jo pat lietainās dienās viņi prot par sevi pajokot un izdarīt visu iespējamo (un reizēm arī neiespējamo), lai sasniegtu savu mērķi. Šo es saredzu visos veiksmīgos pārdevējos – lielu neatlaidību un azartu. Azarts būt labākajam un sasniegt arvien vairāk un vairāk.

Pārdošanā nav rutīnas – katram klientam tiek sniegta individuāla pieeja, un katra situācija prasa atšķirīgu pieeju. Tu strādā un uzreiz redzi savu darba rezultātu, un ar to spēj ietekmēt savu atalgojumu – kas var būt vēl labāks?

Bet lielāko gandarījumu mums sniedz mūsu klienti – katra saruna, uzslava vai pateiktais paldies, sniedz milzīgu enerģijas lādiņu neapstāties un turpināt iesākto.

Gerda Joņina, Attālinātā pārdošanas departamenta direktore 

BTA fokusējas uz digitalizāciju un inovācijām

Veselības apdrošināšanas lietotne

Apdrošināšana, kas pieejama Tavā viedtalrunī – ērtāk un drošāk nekā parasta kartīte! Visa informācija atrodas vienuviet, un Tev vajadzēs tikai 21 sekundi, lai iesniegtu atlīdzības pieteikumu.

E-med attālinātās mediķu vizītes

Tagad caur BTA Veselības apdrošināšanas lietotni vari sazināties ar ārstu attālināti.

DriveX

Apdrošināšanas biznesā esam vieni no pirmajiem, kuri sāka klientiem piedāvāt iespēju pirms KASKO iegādes nofotografēt savu auto pašiem – nebraucot klātienē uz BTA.

BTA velozinis

Jau 17 dažādās vietās Rīgā un visā Latvijā atrodas BTA Velozinis trases! Velozinis ir rūpīgi izstrādāta, izglītojoša vide gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas drošos apstākļos māca dažādas veloprasmes. Trases modulārie elementi imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo ikvienu velobraucēju.

IT un inovācijas

BTA Baltijas IT komandā Tev būs iespēja strādāt kopā ar vairākiem desmitiem IT profesionāļu, kas nodrošina uzņēmuma informācijas sistēmu un tehnisko risinājumu attīstību un uzturēšanu. Tava darba ikdiena būs dinamiska, nodrošinot iespēju profesionāli attīstīties strauji mainīgā un izaicinošā vidē. Strādājot pie viena no tirgus līderiem savā nozarē, Tu iegūsi vērtīgas prasmes konkurētspējīgā biznesa vidē un sniegsi ieguldījumu apdrošināšanas risinājumu attīstībā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī piedalīsies Vienna Insurance Group starptautiskos IT projektos.

Man ir patiess prieks par savu BTA IT komandu!

BTA IT komanda ar lielu entuziasmu un atdevi piedalās uzņēmumam svarīgu procesu nodrošināšanā. Pieredzējuši kolēģi vienmēr palīdzēs jaunajiem un neatteiks padomu, kā arī atbalstīs viens otru gan darba ikdienā, gan ārpus tās.

Darbs informācijas tehnoloģiju jomā ir iespēja katram piedalīties inovatīvu risinājumu radīšanā, kas atvieglo un paātrina darbu, sniedz papildu iespējas, automatizē procesus – īsāk sakot, tā ir iespēja palīdzēt cilvēkiem. Tā ir arī dinamiska vide, jo kā profesionālim Tev ir jāaug līdzi tehnoloģijām un biznesa izaicinājumiem, kas neļauj ierūsēt, bet pēc noslēgta projekta visai komandai ir liels gandarījums par sasniegto rezultātu.

Jānis Ruža, Informācijas tehnoloģiju departamenta direktors

Interesanti fakti par Atlīdzībām

88

Atlīdzību departamentā strādā 88 darbinieku, lai process ritētu bez aizķeršanās.

136 miljoni

Pagājušajā gadā atlīdzībās esam izmaksājuši 136 miljonu eiro.

199 000

2022. gadā saņēmām 199 000 veselības atlīdzību pieteikumu.

Darbs Atlīdzību departamentā

Draudzīgi kolēģi, ērta darba vieta un dinamisks ritms – tā ir BTA Atlīdzību departamenta ikdiena.

Izskatot atlīdzību pieteikumus, Tev vienmēr būs iespēja pieņemt gan ātrus un vienkāršus lēmumus, gan iedziļināties nestandarta situācijās. Mums ir svarīga cilvēciska attieksme un pieejamība mūsu klientiem 24/7.

Es ticu, ka mūsu spēks slēpjas enerģiskā komandā!

Es esmu par patstāvīgu komandas izaugsmi, jo izaugsme un izaicinājumi ir tas, kas iedvesmo.

Mēs strādājam dinamiskā pasaulē, kurā nepārtraukti mainās aktualitātes un notikumi, tādēļ mums ir svarīgi būt atvērtiem pārmaiņām, vērstiem uz sadarbību un gataviem izaicinājumiem. Ja mēs strādāsim kā vienota komanda, tad mēs vienmēr sasniegsim visus mērķus – gan mazos, gan lielos. Mēs nekad neaizmirstam, ka klienti ir mūsu uzmanības centrā. Iegādājoties BTA apdrošināšanas produktus, klientiem ir ļoti svarīgi, lai atlīdzību sistēma ir vienkārša un viegli saprotama. Atlīdzības sniedz klientam sajūtu, ka viņam ir drošības spilvens, un, ja notikusi nelaime, tā aizies secen tikai ar izbīli. Tas ir mūsu talants – paveikt nozīmīgas lietas vienkāršā veidā. 

Kārlis Liepiņš, Apdrošināšanas atlīdzību departamenta direktors 

Vai zināji, ka BTA apdrošina:

Brīvības pieminekli

BTA jau 19 gadus ar prieku un lepnumu dāvina Brīvības pieminekļa apdrošināšanu 1,5 milj. eiro apmērā Rīgas pašvaldības aģentūrai "Rīgas pieminekļu aģentūra".

Aviāciju

BTA ir viens no retajiem Latvijas apdrošināšanas tirgus dalībniekiem, kuram ir licence "Gaisakuģu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai", kā rezultātā varam apgalvot, ka esam vieni no pieredzējušākajiem aviācijas risku apdrošinātājiem Latvijā.

Sējumus

BTA ir tirgus līderis sējumu apdrošināšanā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Mēs nespējam paredzēt laikapstākļus, bet, apdrošinot laukus, mēs varam tos pasargāt. Klienti ik gadu pierāda savu uzticību, atjaunojot sējumu polises.

Darbs Risku parakstīšanas departamentā

Lai BTA klienti saņemtu vislabāko piedāvājumu, produktu vadītāji un risku parakstītāji izvērtē klientu vajadzības, dažādu risku iestāšanās biežumu un paredzamās izmaksas. Tiek noteikta cena un izveidots produkts, ar ko varam lepoties un pārliecinoši piedāvāt klientam.

Arī risku parakstīšanā Tu vari uzsākt karjeru kā speciālists un pilnveidoties līdz vadītāja pozīcijai!

Risku parakstīšana ir kā iespēja redzēt vienu soli tālāk!

Baltijas risku parakstīšanas departamentā strādā produktu vadītāji un risku parakstītāji. Produktu vadītājiem BTA ir kā iespēju jūra, jo viņi ir tie, kas modulē produktus un pasargā klientus no riskiem, par kuriem iepriekš nebija iedomājušies. Strādājot par produktu vadītāju, Tavā darba ikdienā nebūs tikai cipari, Tev vienmēr būs arī izaugsme un iespēja radīt inovācijas. Savukārt risku parakstītāji ir eksperti, kas padziļināti izprot kādu konkrētu nozari. Varbūt Tev nav specifiskas izglītības, bet pārzini auto uzbūvi no A līdz Z? Tieši padziļinātas zināšanas konkrētajā nozare ir tas, kas palīdz veidot apdrošināšanas produktus un izprast iespējamos notikumu riskus.

Strādājot komandā, mēs katrs ar savām zināšanām un prasmēm radām vispiemērotākos produktus mūsu klientiem un atbalstām mūsu BTA kolēģus un pārdevējus ar konsultācijām, lai kopīgi sniegtu klientiem drošības sajūtu.

Ivo Danče, Baltijas risku parakstīšanas departamenta direktors

Kuras ir vismazāk zināmās profesijas BTA?Aktuārs

Aktuārs ir profesija, kas novērtē noslēgtos apdrošināšanas sabiedrības līgumus, finanšu situāciju un kapitāla apjomu, lai nodrošinātu to, ka sabiedrība izpilda savas ilgtermiņa saistības pret apdrošināšanas ņēmējiem. ES kvalificētam aktuāram obligāts nosacījums ir izcilas finanšu un aktuārmatemātikas zināšanas, kā arī ekonomikas un nelielas programmēšanas iemaņas.

Pārapdrošināšanas speciālists

Vai zināji, ka arī apdrošinātāji apdrošinās? Mūsu pārapdrošināšanas speciālisti piemēro labākos pārapdrošināšanas risinājumus lieliem un pārsvarā sarežģītiem gadījumiem. Šis ir dinamisks un arī tehnisks darbs, kurā ļoti svarīga ir precizitāte.

Darbs finanšu struktūrvienībās

Apdrošināšanas uzņēmuma ikdiena nav iedomājama bez dažādiem finanšu aprēķiniem, kas balsta mūsu biznesu. BTA komandā Tu vari izmēģināt savus spēkus gan Finanšu, gan Grāmatvedības departamentos, specializēties tādās jomās kā Pārapdrošināšana un Aktuāru zinātne, kā arī sasniegt Excel meistarības augstāko līmeni Biznesa analītikas departamentā.