Skip to content

Praktikanti - daļa no mūsu komandas!

Katru gadu BTA komandā tiek uzņemti praktikanti dažādos departamentos – Administratīvajā departamentā, Mārketinga, Personāla vadības, Finanšu, Atlīdzību, Kvalitātes kontroles un citos.

Arī Tev ir iespēja pilnveidot zināšanas sev interesējošā jomā, jo katram praktikantam mēs uzticam nozīmīgus un reālus uzdevumus, kuri vislabāk atspoguļo izvēlēto profesiju.

BTA ir bez-papīru uzņēmums, tas nozīmē, ka birojā papīra formas dokumentus atradīsi pavisam maz - Tev tā ir laba iespēja uzzināt, kā strādā uzņēmums, kurš ir vērsts uz digitalizāciju.

Izejot praksi BTA

Tu vari gūt pieredzi lielā un stabilā apdrošināšanas kompānijā, kura ir vērsta uz mērķu sasniegšanu.

"Viena no lielākajām vērtībām, izejot praksi BTA, bija iespēja redzēt, kā strādā liela kompānija. Uzzināt, ko nozīmē strādāt korporatīvā vidē, iespēja redzēt, kā cilvēki komunicē viens ar otru un, kādas karjeras iespējas piedāvā BTA. Prakse man deva iespēju saprast, ko es vēlos darīt nākotnē. Es praksi uzsāku Personāla vadības departamentā (es zināju, ka man patīk darbs ar cilvēkiem un arī ar cipariem). Prakses laikā man bija iespēja pierādīt sevi un pārliecināties, ka skaitļi tiešām ir mana stiprā puse un, šobrīd, turpinu strādāt BTA Finanšu departamentā."

Gerda, Stockholm school of economics.

Trīs soļi līdz praksei BTA

Piesakies un pierādi sevi

Aizpildi Prakses pieteikumu RTU Attīstības fonda mājaslapā, izpildi BTA testu un pierādi savas spējas.

Nāc iepazīties

Piedalies intervijā, kuras laikā Tu varēsi iepazīties ar savu prakses vadītāju un izrunāt galvenos uzdevumus prakses laikā.

Saņem atbildi

Mēs izvērtēsim, vai noteiktajā laika periodā varam piedāvāt iziet praksi izvēlētajā departamentā (mums ir svarīgi, lai varam Tev veltīt laiku un dot interesantus uzdevumus), un sniegsim Tev atbildi pēc iespējas ātrāk.

Atvērtās prakses pozīcijas BTA

Šobrīd, atvērtie prakses konkursi ir noslēgti.

Ja neatradi meklēto, raksti mums uz darbs@bta.lv

Sadarbība ar augstskolām

BTA komandā tiek augsti vērtēta drosme uzdrīkstēties un pilnveidoties. Tieši tādēļ esam uzticams sadarbības partneris vairākām izglītības iestādēm, lai BTA būtu iespēja sniegt ieguldījumu studentu izaugsmē.

Piedalāmies Karjeras dienās

Organizējam vieslekcijas un spēles

Aicinām ciemos uz Ēnu dienām

Piedāvājam prakses iespējas

Vairāk par dzīvi BTA uzzini mūsu Instagramkontā @btalatvija