Skip to content

Praktikantai - mūsų komandos dalis!

Kiekvienais metais BTA komanda priima praktikantus į įvairius skyrius - Administracinį, Marketingo, Žmogiškųjų išteklių valdymo, Finansų, IT, Klientų aptarnavimo, BI vystymo, Žalų reguliavimo departamento skyrius, Draudimo rizikų valdymo departamentų skyrius, Pardavimų strategijos ir palaikymo departamentą.

Kiekvienas praktikantas turės galimybę pagilinti žinias dominančioje srityje, todėl Tau patikėsime svarbias ir įdomias užduotis, kurios visapusiškai atspindės pasirinktą profesiją.

BTA vadovaujasi įmonės „be popieriaus“ strategija. Tai reiškia, jog ofise rasi visai nedaug popierinių dokumentų - o tai yra puiki galimybė sužinoti kaip veikia įmonė, kurios tikslas - skaitmenizacija.

Pabaigus praktiką BTA

Gali įgyti patirties didelėje ir stabilioje draudimo bendrovėje, kuri orientuojasi į tikslų siekimą.

"Praktiką atlikau Užsienio žalų reguliavimo skyriuje. Sekėsi puikiai, pateiktos užduotys pagal mano galimybes, mano manymu, buvo puikiai įvykdytos. Kažkokių sunkumų nepajutau, nes Užsienio žalų skyriaus komanda labai draugiškai priėmė, kilus klausimams visada atkreipdavo dėmesį, padėjo pasitikėti savimi. Ypatingai dėkinga esu skyriaus vadovei - Boženai. Ji atkreipė dėmesį į mano norą tobulinti anglų kalbą, pasiūlė dėstytoją, beveik už rankos kaip vaikelį atvedė ir supažindino. Šiaip, BTA kolektyvas yra labai draugiškas. Praktikos metu įgijau žinių apie užsienio žalų reguliavimo ypatumus. Įsitikinau, jog tikrai noriu dirbti draudimo srityje."

Irina, Vilniaus kolegija.

Trys žingsniai siekiant atlikti praktiką BTA

Aplikuok ir realizuok save

Atsiųsk savo CV bei informaciją kur ir kada norėtum atlikti praktiką.

Ateik ir pamatyk

Dalyvauk pokalbyje, kurio metu galėsi susipažinti su savo praktikos vadovu ir aptarti pagrindines užduotis, kurias atliksi praktikos metu.

Gauk atsakymą

Mes įvertinsime ar galime pasiūlyti praktiką pasirinktame departamente numatytu laiku (mums svarbu, kad galėtume skirti pakankamai laiko Tau bei paskirti įdomias ir prasmingas užduotis). Duosime atsakymą greičiausiu įmanomu laiku.

Praktikos galimybės 

Kiekvienas klausimas - reikšmingas! Gali užduoti kokį nori klausimą, o mes su mielu noru atsakysime: karjera@bta.lt

Bendradarbiavimas su universitetais

BTA vertina drąsą bei motyvaciją tobulėti. Siekdami prisidėti prie studentų tobulėjimo, mes esame patikimi daugelio švietimo įstaigų partneriai.

Mes dalyvaujame Karjerų dienose

Mes siūlome praktikos galimybes

Sužinok daugiau apie gyvenimą BTA mūsų Instagram @bta_draudimas ir Facebook @btaLietuva paskyrose.